Broekerveiling

Museum BroekerVeiling is een museum in een prachtige historische setting. Een veilinghuis op water in de stijl van de late Jugendstil met prachtige details. Zelfs de originele veilingklok uit 1903 is er nog. ‘Een gebouw dat met niets anders te vergelijken is, uniek voor Nederland en ver daarbuiten’, vertelt de conservator. Maar volgens de keurmeester van toen ‘Gewoon een houten hok, waarin geld verdient moet worden.’ De BroekerVeiling was van 1912 tot 1973 samen met een aantal andere veilingen het hart van de tuinbouwcultuur in Noord-Holland. In het restaurant kunt u van een uitgebreide lunch genieten en films kijken op 13 januari vanaf 12.00, boek hier uw ticket.